مهاجرت کاری

مهاجرت کاری

آیا میدانید مهاجرت کاری در چه صورت امکان پذیر است؟!

بسیاری از متقاضیان در این زمینه مشاوره می گیرند و می خواهند هر چه سریع تر به اقامت کاری از کشوری دسترسی پیدا کرده و صاحب درآمد خوبی بشوند.

توصیه های ما به شما قبل از تصمیم گیری، کسب اطلاعات صحیح درباره شرایط اقامت کاری در هر کشور، بازارکار و تشخیص نقاط ضعف و قوت و در نهایت شرایط اخذ اقامت دائم از کشور مقصد می باشد.

شرایط مهاجرت کاری به صورت کلی به دو دسته زیر تقسیم می شود:

  1. اعلام فهرست جذب نیرو برای مشاغل مورد نیاز توسط اداره مهاجرت هر کشور

هر ساله بر اساس عدم موجودیت و یا کمبود نیروی کار، کشورهای زیادی فهرستی را توسط اداره مهاجرت از مشاغل مورد نیاز کشورشان، منتشر می کنند که متقاضیان بتوانند پرونده های خود را جهت بررسی تحویل داده و درخواست اقامت کاری بدهند، در این صورت کلیه درخواست های اقامت بررسی خواهند شد و در نهایت با توجه به ظرفیت مورد نیاز و حجم درخواست های داده شده، ماهرترین افراد که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند، توسط اداره مهاجرت کشور مقصد برگزیده و پذیرفته خواهند شد.

  1. اخذ دعوت نامه همکاری از طرف اماکن تجاری و غیر تجاری مانند ارگان ها، نهاد ها، موسسات یا شرکت های مختلف

اخذ دعوت نامه یا پذیرش کاری، مستلزم یک رزومه کاری قوی می باشد.

مسلماً شما با یک رزومه کاری متوسط نمی توانید به چنین دعوت نامه ای دسترسی پیدا کنید ولی در عین حال رزومه کاری عالی هم چیزی منحصر به فرد و دست نیافتنی نیست چرا که تنها مشخصه یک رزومه مورد قبول درست و بی نقص انجام دادن کارها تا به امروز می باشد.

چنانچه شما رزومه کاری قابل قبولی دارید، می توانید بی درنگ بازار کار خود را در کشور مورد نظرتان شناسایی کرده و جهت اخذ دعوت نامه همکاری اقدام فرمایید.

اشتراک گذاری این مطلب: